Euro Rekord

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2011/2012 » Euro Rekord

W dniach 18 i 25 maja rozegrano na obiektach BTS Rekord turniej EURO REKORD 2012 dla uczniów szkół podstawowych z Czech, Słowacji i Polski.
Drużyny wylosowały kraj, którego barwy reprezentowały w turnieju. Nasza szkoła wylosowała reprezentację Danii.

Ostatecznie nasza drużyna uplasowała się na 6 miejscu.

W turnieju naszym najlepszym zawodnikiem w drużynie został Jakub Wandzel z klasy VA.

Skład drużyny : Targosz Bartłomiej – bramkarz, Wandzel Jakub, Bogusz Damian, Maurer Bryan, Sztafiński Kamil, Omyła Mateusz, Gronkiewicz Barttłomiej, Mikler Patryk, Dusza – Sack Szymon, Pach Kamil, Pysz Tomasz, Mrówka Konrad, Michulec Piotr.

Uczestnicy turnieju uhonorowani zostali dyplomami, pucharami i statuetkami dla najlepszych zawodników, a zwycięskie drużyny medalami i nagrodami finansowymi. Ponadto wszyscy otrzymali foldery reklamowe, drobne upominki i ciepłe posiłki oraz stroje, w których występowali.

Turniej był wspaniałą zabawą dla dzieci i oglądających zmagania sportowców dorosłych.
Serdecznie dziękujemy organizatorom BTS Rekord za zaproszenie, perfekcyjne przygotowanie
i przeprowadzenie Turnieju EURO-REKORD 2012.

Nauczyciel WF Jan Bal