Kącik psychologiczno-pedagogiczny

Aktualności » Kącik psychologiczno-pedagogiczny

2020-03-23

Przedstawiamy Państwu nasz najnowszy pomysł – kącik psychologiczno-pedagogiczny.
Od kilku dni wspólnie pedagog Ewa Kozieł i psycholog Natalia Barycza-Butor współtworzą dla Naszej szkoły różne, ciekawe i przydatne informacje dla Rodziców i Nauczycieli, a także dzieci. Szczególnie teraz w tej nowej dla Nas wszystkich sytuacji w dobie koronawirusa w celu dodatkowego wsparcia.

Co będzie można tutaj znaleźć?

Zapraszamy do przeglądania artykułów, które mogą poszerzyć wiedzę z zakresu najczęściej występujących problemów wśród dzieci i młodzieży. Mamy nadzieję, że pomogą one zarówno rodzicom, jak i nauczycielom w pokonywaniu trudności wychowawczych. Staramy się, aby strona była dla Państwa formą wsparcia w podejmowaniu codziennych wyzwań. Chcemy dzielić się z Wami wskazówkami dotyczącymi wychowania dzieci, rozumienia świata ich emocji, a także pomysłami na wspieranie ich rozwoju, ale też różnymi ciekawostkami ze świata psychologii, pedagogiki i innych obszarów związanych z funkcjonowaniem dzieci i młodzieży.

Wszystkie artykułu znajdują się na podstronie KĄCIK PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNY po prawej stronie w KATEGORIACH.