Koniec roku klas starszych

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2017/2018 » Koniec roku klas starszych

Wspaniałą niespodziankę przygotowali uczniowie klasy 6 wszystkim nauczcyielom i pracownikom szkoły z okazji zakończenia roku szkolnego.

Pod kierunkiem pani Małgorzaty Rutkowskiej-Telepnev napisali wierszyki o naszych nauczycielach i pracownikach.

Do wierszyków dołączone zostały portrety wykonane przez uczennicę Katarzynę Bartoszewską.

Pozostali uczniowie mieli za zadanie rozwiązać zagadki i odgadąć o kim jest dany wiersz. Dali radę, okazało się, że świetnie znają swoich nauczycieli. Dziękujemy za niezwykłą pamiątkę.

Dopełnieniem uroczystości był krótki występ ucznia Grzegorza Broszkiewicza, który umilił nam czas grą na gitarze elektrycznej.

Wzorowi uczniowie otrzymali nagrody książkowe za swoje osiągnięcia, najlepsi szachiści oraz wolontariusze - dyplomy.

Wiersze dostępne tutaj