Archiwum » Archiwum 2017/2018 » Pierwszy Międzyszkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP nr 10 w Bielsku-Białej

Turniej szachowy i konferencję dla nauczycieli oficjalnie rozpoczęli dyrektor SP 10 Pani Marta Czauderna wraz z dyrektorem WOM „RODN” w Bielsku-Białej Władysławem Mąsiorem.

Turniej szachowy prowadziła instruktor szachów w SP 10 Pani Samanta Kliś. W turnieju wzięli udział uczniowie kilku szkół, również nasi uczniowie, którzy reprezentowali nas we wszystkich kategoriach wiekowych.

Podczas turnieju nauczyciele biorący udział w konferencji mieli okazję wysłuchać m.in. wystąpienia nauczyciela naszej szkoły Pana Dawida Bartoszka, który poza chemią może podzielić się swoją pasją, którą są szachy. Pani Dyrektor Marta Czauderna opowiadała jak wyglądają zajęcia szachowe w naszej szkole.

Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych, wśród których obecni byli nasi przyszli uczniowie. Pani Dorota Wróbel przeprowadziła pokazowe zajęcia „Wyspa szachów” podczas, których dzieci mogły poznać poprzez zabawę podstawy gry w szachy.

Na zakończenie Pani Dyrektor wraz z Panią Sandrą Kliś podsumowały turniej wręczając puchary, medale, dyplomy i nagrody.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, szczególnie zwycięzcą i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji turnieju!

Obejrzyj galerię zdjęć z turnieju oraz film z turnieju i konferencji.