Zapowiedzi konkursów

Dla uczniów » Konkursy » Zapowiedzi konkursów

• Kartka_wielkanoc_2019.jpg

Konkurs "Wielkanocna ozdoba"

Pani Ilona Beck zaprasza uczniów klas 0-3 do udziału w konkursie na wielkanocne ozdoby.

• easter-683084_1280.jpg

Konkurs plastyczny "Wielkanocna kartka"

Pani Alina Chałupniak-Bednarska zaprasza do udziału w konkursie plastycznym na Wielkanocną kartkę.

• filler-2294342_1280.jpg

Konkurs pięknego pisania

Pani Marzena Jackowska zaprasza do udziału w konkursie pięknego pisania wszystkich uczniów klas I-III.

W załączniku znajduje się regulamin konkursu.

• Kartka_walentynkowa_konkurs.jpg

Najpiękniejsza Kartka Walentynkowa

Pani Alina Chałupniak-Bednarska zaprasza do udziału w konkursie plastycznym "Najpiękniejsza Kartka Walentynkowa".

• Mistrzostwa_on-line_w_czworboju_sprawnosciowym.png

Mistrzostwa on-line w czwórboju sprawnościowym

Nauczyciele wychowania fizycznego zapraszają uczniów klas 4-8 do udziału w II Mistrzostwach Szkoły on-line „Czwórbój sprawnościowy”.

• Konkurs_matematyka.jpg

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki 2020/2021

Nauczyciele matematyki informują, że etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki odbędzie się 12 listopada 2020 r. (zmiana terminu z 5 listopada). Chęć uczestnictwa w konkursie należy zgłosić nauczycielowi matematyki osobiście lub za pomocą wiadomości na mobiDzienniku do 3 listopada.

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną szczegóły dotyczące przebiegu konkursu lub zmiany terminu zostaną podane indywidualnie zainteresowanym uczniom.

• Konkurs_plastyczny_ksiazki.jpg

"1000 powodów, by czytać"

Pani Alina Chałupniak-Bednarska zachęca do udziału w międzyszkolnym konkursie plastycznym organizowanym przez EMPIK i związanym z promocją czytelnictwa.