"Bezpiecznie z Profit Credit"

O szkole » Archiwalne posty i galerie » Archiwum » Archiwum 2017/2018 » "Bezpiecznie z Profit Credit"

Spotkanie, które odbyło się w naszej szkole miało na celu edukację w kwestiach sportowego stylu życia, zdrowego żywienia, istoty aktywności fizycznej w naszym życiu i przede wszystkim bezpieczeństwa na drodze i podczas imprez masowych.

Swoją wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie podzieliły się siatkarki BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Emilia Mucha oraz Olivia Różański, które odpowiadały o swojej pracy i jednocześnie pasji, jaką jest gra w siatkówkę. Policjant z Komendy Wojewódzkiej w Katowicach zaznajamiał uczniów z zasadami zachowania podczas imprez masowych na przykładzie meczu, a przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej przypominał zasady zachowania na drodze. Każdy uczestnik spotkania otrzymał odblask, który z pewnością pomoże być bezpieczniejszym na drodze.

Po spotkaniu na auli uczniowie klas 6 i 7 mieli okazję obserwować, krótki trening zawodniczek BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała z naszymi szkolnymi siatkarkami. 

Zapraszamy do naszej galerii, a także do odwiedzenia strony BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała z relacją oraz zdjęciami ze spotkania.

http://siatkowka.bks.bielsko.pl/aktualnosci/sportowo-i-bezpiecznie-z-profi-credit.html

  • Dodaj link do:
  • facebook.com

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 10

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

ul. Komorowicka 13

43-300 Bielsko-Biała

 

Tel.: 33 819 18 89

E-mail: sp10@rejbb.pl

Organ prowadzący:

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

tel. 601 148 490

Facebook